Published On: 11 Maj, 2016

Rekordi i Wengerit me Arsenalin (Foto)

  • Arsen Wenger ka arritur një rekord të rëndësishëm me Arsenalin.

Fitorja e mbrëmshme e West Hamit me rezultat 3:2 kundër Manchester Unitedit, i ka shkuar për shtati skuadrës së Arsenalit.

Tashmë skuadra londineze edhe matematikisht ka siguruar kualifikimin në Ligën e Kampionëve dhe kjo është edhe një tjetër arritje e Wengerit.

Kjo është hera e 20 më radhë që menaxheri Arsene Wenger e ka drejtuar Arsenalin drejt kualifikimit në Ligën e Kampionëve. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...