Published On: 7 Shkurt, 2016

Rekordi i ri i Berishës, ngjit 40 kate në këmbë

Sali Berisha ka publikuar sot arritjen e tij të radhës.

“Doktori”, në dimër, në pamundësi për të thyer rekorde noti në det apo lumë, i është përkushtuar ecjes sportive te sarajet e kunatit të tij te Gjiri i Lalzit.

“Relaks! Bilanci i te shtunes ne ecje te gjate dhe ngjitje shkallesh, sipas fitbitit tim ishte vertet riperterites! Sb”.

Sipas programit të sipërpermëndur, shuhet se sasia e shkallëve të ngjitura nga Berisha është e barabartë me 40 kate të ngjitura në këmbë.

Pra një lartësi më e madhe se edhe pallati më i lartë në Shqipëri.

Me këto ritme, “Doktori” ka nisur rrugën e tij për t’u ringjitur në majën e pushtetit.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Koco thotë:

    Ky njeri eshte e keqia me e madhe e ketij vendi dhe turpi i botes , ky monster nuk e meriton te quhet njeri dhe mos paste nam , nishan as varr ne kete truall , kriminel i lindur , njeri i pa bese e djallezor , destamilizues , percares , anti shqiptar , vrastar , hajdut e shkaterues i shume pasurive te ketij populli e vendi .

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...