Published On: 29 Prill, 2016

“Rehatohet” Bleona, në krahët e aktorit rus (Foto)

Bleona Qerreti vazhdon me njoftime të reja. Së fundi ajo është parë në krahët e aktorit rus, Oleg Taktarov.

Këngëtarja e njohur shqiptare mbrëmë ka postuar foto me 48 vjeçarin rus dhe dukej shumë e lumtur në krahët e tij.

Taktarov njihet edhe si mjeshtër i arteve marciale në Rusi./Indeksonline/

Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...