Published On: 23 Qershor, 2016

REÇETA E CILA SHËRON 100 % ÇDO SËMUNDJE TË PROSTATËS!

E di se ky shkrim nuk do t’ju pelqeje mjekeve dhe industrisë farmaceutike por e kam kenaqesine ta publikoje qe te perhapet e te sherohen gjithe ata qe kanë probleme me prostatë! Mos pini me barëra qe ju japin mjekët, as mos lejoni qe t’ju operojnë para se ta provoni kete kurë e cila shëron 100% çdo problem të prostates per vetëm 21 ditë!
Reçeta: Në mbremje 250 – 500 gr brokoli te fresket e preni ne copa te vogla dhe e fusni ne nje enë me 1 liter uje i cili sa ka filluar te vlojë dhe e leni te zihet brokoli per 4-5 minuta! Lëngun e zier nga brokoli e kulloni dhe fusni ne frigorifer ne shishe xhami qe te ftohet! Te nesermen ne mengjes 20 min para se ta hani mengjesin i pini 0.5 l dhe pjesen tjeter prej 0.5 l e pini 20 min para se te hani darken! Brokolin e zier mund ta hudhni por mire eshte që ta perdorni per supë ose ta hani me perime tjera si ushqim!
Kjo kure zgjat 21 ditë dhe ndahet ne tri pjese:
– Pjesa e pare per 7 dite duhet te pini nga 1 liter leng brokoli i pergaditur si me lartë, pastaj beni 3 dite pauze!
– Pjesa e dyte prap per 7 dite tjera pihet çdo dite nga 1l nga ky uje i zier me brokoli dhe prap beni pauze per 3 dite!
– Pjesa e trete dhe e fundit prap pihet çdo dite nga 1 l nga ky uje i zier me brokoli dhe pas 7 ditesh kryhet kura!
Me kete kurë 21 diteshe 98% te rasteve sherohen gjitha problemet me prostatë, 2% te rasteve qe nuk sherohen per tu sheruar duhet vetëm qe pas 1 muaji pauze te perseritet prap kura per 21 ditëve! SUKSESE!
Verejtje: gjate gjithë kurës nuk duhet ti konsumoni pijet alkoholike, pijet e gazuara, kafen, specat djegësa si dhe melmesat e forta !

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...