Published On: 27 Prill, 2017

Rebelohet Zaev: Kërcënon Gruevskin, Ivanovin…

LSDM-ja ka lëshuar një kumtesë për mediat në të cilën thekson se do të ketë përgjegjësi nga dhuna e përgjakshme e cila ndodhi sot në Kuvendin e Maqedonisë.

“Dhuna e përgjakshme në Kuvend është rezultat i dhunës në të cilën gjatë periudhës së fundit Nikolla Gruevski ka bërë thirrje, si dhe provokimet, urrejtje, ndarjet e Gruevskit, Ivanovit, Veljanoskit, grupit të deputetëve të OBRM-PDUKM-së dhe bashkëpunëtorëve të tij”, theksojnë nga LSDM.

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...