Published On: 30 Mars, 2016

Rebelohet motra e Taulant Ballës: Më vjen turp që votova këta njerëz

Alba Balla, motra e deputetit socialist Taulant Balla, ka reaguar shumë ashpër, në rrjetet sociale, në lidhje me ndalimin e një aktivisti të opozitës gjatë protestës që u zhvillua te liqeni i Tiranës.

Këtë reagim, ajo e ka bërë te profili në Facebook të bashkëshortes të të arrestuarit, Erinda Alija, e cila kishte hedhur një foto gjatë momenteve kur polica po arrestonte Grigels Muçollarin.

Grigels Muçollari është anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së dhe u arrestua të hënën në protestën kundër betonizimit të Liqenit.

Alba Balla, duke shkruar nga profili me emrin Paris Alba, që është bashkimi i dy emrave, vajzës së saj të vogël Paris dhe emri i vetë, shkruan se i vjen turp për këta njerëz që ka votuar

“E di që mendon se unë jam personi i fundit që më lejohet të komentoj, por nuk rri dot pa thënë që Gelsi është një djalë i shkëlqyer e për tu marrë shembull dhe nuk meriton të trajtohet në këtë mënyrë. Sinqerisht më vjen turp për këta njerëz që kam  votuar. Shpresoj me gjithë zemër të zgjidhet sa më shpejt kjo mesele, Erinda :(“, shkruan Alba Balla në Facebook.

Image
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...