Published On: 20 Korrik, 2016

Reali transferon Gomesin, largon një yll? (Foto)

Mateo Kovacic do të largohet nëse Real Madridi e transferon Andre Gomesin nga Valencia

Sipas mediave spanjolle, Real Madridi po bënë përpjekje që ta transferoj Andre Gomesin nga Valencia gjatë kësaj vere.

Nëse e realizon këtë transferim, Los Blancos duhet ta shesin një mesfushor, raporton e përditshmja sportive madrilene, Marca.

Sipas këtij mediumi, i pari në listë që të largohet nga Madridi është mesfushori kroat, Mateo Kovacic.

Ky i fundit u transferua verën e kaluar te Reali nga Interi, për 30 milion euro, por ka dështuar të tregoj vlerat. Ish anëtari i Dinamo Zagrebit kërkohet nga Liverpooli dhe Milani. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...