Published On: 11 Shkurt, 2016

Reali rivalizon Unitedin për Sanchezin

  • Real Madridi raportohet se është gati për të rivalizuar Manchester Unitedin për transferimin e yllit të Benficës, Renato Sanchez.

Javën e kaluar u raportua se gjiganti anglez ka ofruar 46 milionë funte për 18-vjeçarin, me agjentin Jorge Mendes që konfirmoi interesimin e “Djajve të Kuq”.

Por, tani sipas “A Bola”, Real Madridi ka shprehur interesim për të marrë në skuadër talentin duke rivalizuar skuadrën angleze.

Edhe Atletico Madrid raportohet se po e përcjell situatën e lojtarit dhe marrëdhëniet e mira me Benficën mund të bëjnë që marrëveshja të përfundojë drejt Vicente Calderonit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...