Published On: 11 Gusht, 2016

Reali pas mesfushorit të Dortmundit

Real Madrid ka shprehur interesim për mesfushorin gjerman Julian Weigl

Skuadra e Real Madridi është në kërkim të një mesfushori, pasi dështoi të transferonte njërin nga Paul Pogba, Andre Goes dhe Marco Verratti.

Trajneri Zinedine Zidane dëshiron një mesfushor për ë zëvendësuar Cacemiron dhe sipas AS, Reali ka shenjestruar mesfushorin e Borussia Dortmundit Julian Weigl.

Gjermani ka qenë sensacion vitin e kaluar në Dortmund dhe pritet të jetë një nga më të mirët në vitet e ardhshme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...