Published On: 21 Janar, 2016

Reali nuk heq dorë nga Reus

  • Marco Reus është afër transferimit në Madrid

Dënimi nga FIFA ka bërë që Real Madridi të ngutet për transferimin e lojtarëve pasi menjëherë pas përfundimit të këtij afati kalimtar, nuk do të kenë të drejt të blejnë lojtarë deri në verën e vitit 2017.

Mediat gjermane janë duke raportuar vazhdimisht se Real Madridi do ta transferojë Reusin në Santiago Bernabeu në këtë afat kalimtar dimërorë.

Sipas Fichajes.net Zinedine Zidane e pëlqen shumë lojtarin dhe janë të gatshëm të paguajnë mbi 40 milionë euro për anësorin gjerman. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...