Published On: 23 Janar, 2016

Reali me ofertë për super yllin e Schalkes

Skuadra e Real Madridit raportohet se ka dërguar një ofertë për super talentin e Schalke 04, Leroy Sane.

Sulmuesi 20 vjeçar llogaritet si ylli kryesor i skuadrës gjermane dhe veç Los Blancos interesim për lojtarin ka shfaqur edhe Barcelona.
Klauzola e Sane është 39 milionë euro, por nuk do të ishte çudi nëse Reali do arrijë transferimin e tij gjatë këtij muaji.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...