Published On: 12 Janar, 2016

Reali ka gjetur zëvendësuesin e Zidanes, plotëson ëndrrën e tifozëve

Roberto Carlos ende është në zemrën e tifozëve të Real Madridit.

Por, shumë shpjet ata do ta kenë edhe më afër, pasi braziliani duket se do të jetë trajneri i ardhshëm i ekipit të rinjve te Realit, post që më herët mbahej nga Zinedine Zidane.

“Të punosh për Real Madridin për mua është nder. Kisha një takim me drejtuesit e klubit dhe në ditët e ardhshme mund të keni lajme konkrete rreth kësaj çështje”, ka thënë Roberto Carlos për Punto Pelota.

Carlos në të kaluarën ka drejtuar klube të njohura si Anzhi Makhachkala e Sivasspor.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...