Published On: 20 Maj, 2017

Reali dhe Barcelona në luftë për futbollistin e Liverpoolit (Foto)

  • Real Madrid dhe Barcelona janë duke u interesuar për talentin e ti të Liveproolit, Ben Woodburn

Dy skuadrat e mëdha spanjolle, Real Madrid dhe Barcelona kanë hyrë në garë edhe për një tjetër lojtar.

Sipas Don Balon, këto dy skuadra janë duke e përcjell situatën e anglezit të ri të Liverpoolit, Ben Woodburn, i cili këtë edicion u bë golashënuesi më i ri në histori të skuadrës.

Real Madrid pritet të ketë edhe përkrahjen e Gareth Bale për transferimin e 17 vjeçarit uellsian. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...