Published On: 24 Dhjetor, 2015

Reali blen lojtar në Gjermani (Foto)

Real Madridi dëshiron ta sjellë në Santiago Bernabeu Ricardo Rodriguezin.

Trajneri i Real Madridit, Rafa Benitezi, ka kërkuar blerjen e një mbrojtësi të majtë për t’i bërë konkurrencë Marcelos. Sipas mediave spanjolle, reprezentuesi zviceran i Wolfsburgut, Ricardo Rodriguez, është zëvendësuesi i mundshëm i Marcelos te Reali.

Mediat në Spanjë raportojnë se lojtari është pajtuar për një lëvizje të tillë, megjithëse më parë kishte thënë se do të dëshironte një lëvizje te rivali i përbetuar i Los Blancos, Barcelona.

Reali dëshiron ta blejë Rodriguezin si zëvendësues të mundshëm të Marcelos kur ai është i lënduar dhe do t’i ndihmonte gjatë sezonit që të pushonte. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...