Published On: 28 Gusht, 2017

Real me vendim të papritur, befason tifozët (Foto)

  • Real Madrid nuk do të shes as transferojë ndonjë lojtarë gjatë këtij afati kalimtar

Drejtuesit e Real Madridit dhe trajneri Zinedine Zidane kanë vendosur që të mos transferojnë ndonjë lojtarë tjetër këtë afat kalimtar.

Sipas Marca, afati kalimtar për Realin tashmë është i mbyllur.

Zinedine Zidane është i kënaqur me lojtarët që ka në dispozicion dhe nuk dëshiron të tjerë për sezonin e ri.

Këtë afat kalimtar Reali ka kthyer në skuadër tre lojtarë të huazuar Jesus Vallejo, Marcos Llorente, ndërsa ka transferuar Theo Hernandez dhe Vinicius Jr., i cili do të qëndrojë në huazim deri në vitin 2019 në Flamengo. /Express/

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...