Published On: 8 Gusht, 2017

Real-Mancester/ Maqedoni, tifozi anglez i lemerisur nga kushtet e hotelit: Kam parë edhe minj

Megjithatë jo të gjithë tifozët që udhëtuan drejt Shkupit për të ndjekur ndeshjen do të kenë kujtime të mira nga kushtet e gjetura për akomodim. Një tifoz anglez që e ndjek Mançester Junajtidin në çdo ndeshje ka treguar kushtet e tmerrshme të hotelit ku mendoi të merrte një dhomë për të kaluar natën.

“Kam qëndruar në shumë hotele të tmerrshëm gjatë jetës sime. Por ky në Shkup i tejkalon të gjithë. Dhomat janë të tmerrshme, të papërfunduara dhe betohem që kam parë disa minj. E shpifur. Më erdhi për të vjellë kur u futa brenda dhe më kërkuan të bëja pagesën. Për pak do i hidhja nga dritarja. Kam vendosur të qëndroj jashtë gjithë natën deri në orën 6 të mëngjesit që kam fluturimin e kthimit”, ka thënë ai.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...