Published On: 16 Janar, 2016

Real Madridi do të shpërthejë me blerje pas suspendimit

  • Duket se skuadra e Real Madridit ka filluar t’i përgatisë mjetet e duhura për transferimin e disa nga lojtarëve më të mirë në Ligën Premier.

Daily Star, ka raportuar se klubi madrilen e ka formuar një listë të lojtarëve të cilët priten të transferohen tek gjigantët spanjoll pas përfundimit të suspendimit nga FIFA për blerjen e lojtarëve.

Harry Kane, John Stones, Eden Hazard dhe David de Gea janë lojtarët të cilët janë përfshirë në listën e krijuar nga madrilenët.

Por, prej skuadrës madridlene pritet të largohen Cristiano Ronaldo, i cili ka filluar të humbas besimin e presidentit, Florentino Perez.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...