Published On: 22 Prill, 2017

Real Madrid me vetëm një mungesë në El Clasico(Foto)

  • Real Madrid në El Clasico pritet të jetë vetëm pa mbrojtësi portugez, Pepe

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, i ka pasur të gjithë lojtarët në dispozicion, përveç Pepes, në stërvitjen e fundit para El Calsicos.

Në stërvitjen e Los Blancos kanë qenë të papranishëm Gareth Bale dhe Raphaël Varane, i cili ka munguar disa javë për shkak të lëndimit, shkruan Marca, përcjell Express.

Ndeshje me Realit dhe Barcelonës do të luhet nëse nga ora 20:45, në Santiago Bernabeu. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...