Published On: 18 Korrik, 2016

Real Madrid, gati përforcimi më i “çmendur” i vitit (FOTO)

Real Madrid ka befasuar duke ringjallur interesimin për transferimin e mesfushorit të Juventusit, Paul Pogba.

Real Madrid ka rikthyer kontaktin me Mino Raiola, menaxher i mesfushorit të Juventusit, Paul Pogba.

“Los Blancos” kanë kërkuar më tepër kohë nga Raiola në lidhje me tentimet për transferimin e reprezentuesit francez, shkruan e përditshmja sportive madrilene “AS”, përcjell “Lajmi.net”.

Pogba kërkohet nga ish klubi i tij, Manchester United që ka shprehur gatishmëri të paguajë 120 milionë euro.

Por, Real Madrid prapë mbetet në garë duke vëzhguar situatën dhe në ditët e ardhshme para se të marrin një vendim përfundimtar për Pogban, futbollist që pëlqehet shumë nga trajneri Zinedine Zidane.

11-9

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...