Published On: 4 Korrik, 2017

Real Madrid do ta shesë yllin e skuadrës nëse transferon Mbappen

  • Gareth Bale mund të rikthehet në Premierligë nëse Real Madrid e transferoj Kylian Mbappen

Drejtuesit e Real Madridit janë duke bërë përpjeke që ta transferojnë yllin e Monacos, Kylian Mbappe gjatë kësaj vere

Los Blancos janë të gatshëm të ofrojnë mbi 115 milionë euro për ta transferuar yllin e ri të Francës.

Nëse realizohet ky transferim, Gareth Bale ka gjasa që të largohet nga Real Madridi dhe të rikthehet në Premierligë, shikuan Daily Record.

Ish anëtari i Tottenhamit kërkohet nga menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho. Real Madridi thuhet se është e gatshme shes balën nëse e transferon  Mbappen. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...