Published On: 21 Prill, 2017

Real Madrid – Barcelona, formacionet e mundshme (Foto)

Kanë mbetur më pak se 48 orë deri te derbi më i madh në botë, “El Clasico”

Para kësaj ndeshje, që zhvillohet të dielën nga ora 20:45 në “Santiago Bernabeu”, Goal ka publikuar formacionet e mundshme të të dyja skuadrave, transmeton Gazeta Express.

Për Barcelonën do të mungojë Neymar për shkak të dënimit me tre ndeshje nga Federata Spanjolle e Futbollit, pas kartonit të kuq që mori ndaj Malagas dhe ofendimit që i bëri gjyqtarit të katërt.

Derisa për Realin, sipas Goal, Gareth Bale nuk pritet të jetë titullarë, pavarësisht se është rikthyer në stërvitje të plota me ekipin, përcjell Gazeta Express.

Formacionet e mundshme sipas Goal:

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...