Published On: 6 Nëntor, 2016

Reagon Susane Auer, nga organizata zvicerane për të hendikepuar: Qeveria “kriminale kosovare” vrau Astrit Deharin (FOTO)

ekretarja qendrore e organizatës zvicerane për të hendikepuar, Susane Auer ka reaguar pas vdekjes së dyshimtë të Astrit Deharit, trasnmeton Gazeta Blic.

Ai me një status në profilin e saj të Facebookut akuzon qeverinë “kriminele kosovare”, për vrasjen e dy djemve të Avni Deharit dhe thërret “poshtë regjimi vrasës dhe diktatorial të Kosovës”.

14996501_1318155354890665_1107704928_n

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...