Published On: 9 Korrik, 2017

Reagon Shpejtim Bulliqi: Po e përsëris se unë nuk largohem nga LDK-ja! Ecim drejt fitoreve

Miq të respektuar po lexoj shkrime nga disa gazeta e portale lidhur me largimin tim nga LDK-ja, ju bëj me dije se unë kam thënë sa e sa herë dhe po e përsërisë, se unë nuk jam këtu rastësisht, po kam punë e bagazh në këtë subjekt dhe vazhdoj të punojë dhe kontribuojë në reformimin e saj drejt fitoreve të reja. Ecim tutje!!!
Shpejtim Bulliqi

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...