Published On: 3 Shkurt, 2016

Reagon Luta, akoma gjë s’keni parë…!!!

  • Ka reaguar Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri pas publikimit të fotografisë ku ai është duke u falur në një pozitë të palakmueshme. Haziri ka thënë se shkrepja e fotografisë së tillë është bërë me qëllim denigrimi.

Ja çfarë thotë Haziri: 

Shkrepja e fotos në shtëpinë e Zotit me qëllime denigrimi, është gjesti më i ulët që dikush mund ta bëjë. Kjo tregon kulturën e secilit dhe cka me thanë për disa që edhe në tempujt e lutjeve merren me diçka që ka qenë shumë aksidentale! Ne shkojmë në xhami për t’iu lutur Zotit, e ju merruni me ne. Çudi qysh disa media u japin hapësirë njerëzve, të cilët pa fije karakteri cenojnë privatësinë e të tjerëve, duke lejuar fotoshop. Me besim të thellë në Zot, lutem që të mos ketë njerëz të tillë në shtëpinë e Zotit! LH.

Pra Luta thotë se akoma gjë s’keni parë se çfarë do t’ju gjej nga Zoti.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Kaqaku thotë:

    Eu ti me pas zot nuk kishe pranue të bish në gjunj para nji kulture dhe traditave të Anmiqve dhe duke lane traditen e kombit tande. Marri qe poshtersine na paraqet si vlere. Emnin e cilit Kriminel dhe Vrases te Shqiptarve e mban objekti ku po gjunjizohesh.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(3) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...