Published On: 19 Prill, 2016

Reagon Hadi Osmani: Intervenova unë për lirimin e gazetarëve, Grubit s’ia var njeri

Analisti dhe kandidati i pavarur për deputet Hadi Osmani ka reaguar duke thënë se ai intervenoi për lirimin e gazetarëve dhe se Artan Grubit, zv.ministrit Nuhiu dhe ambasadorit Hysa nuk i dēgjon askush. Ja reagimi i tij i plotë: Artan Grubi as që ka bërë diçka për lirimin e gazetarëve të Gazetës Express. Edhe nëse ka tentuar të bëjë diçka dihet botërisht se atij s’ia varr askush në parti e lëre më në qeveri. Pasi e pash lajmin më erdhi keq për gazetarët dhe intervenova drejtpërdrejt në ministrinë e punëve të brendshme me çrast mu lajmëruan se çdo gjë është në rregull dhe se do lirohen gazetarët. Prandaj Grubi mos tentoj të dalë selfie me gazetarët se ndoshta i del huqje, pasi ia ka marr dorën huqjeve.

 

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-zbulohet-liber-i-rralle-per-skenderbeun-foto/

http://www.shqiptari.eu/vrasja-tronditese-e-kolonelit-policia-per-ore-te-tera-heshti/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...