Published On: 15 Shkurt, 2016

Reagon gruaja e Albin Kurtit: Nuk jemi ndarë, janë dezinformata

Rita K. Augestad-Knudsen, bashkëshortja e Albin Kurtit ka reaguar në llogarinë e saj në Facebook lidhur me raportimeve e fundit se ajo është ndarë nga ish lideri i Vetëvendosjes.

“Lajmet e publikuar në disa media në Kosovë lidhur me marrëdhënien time me burrin tim, Albin Kurtin, janë plotësisht të pavërteta. Kjo është e ulët në përhapjen e këtyre dezinformateve”, ka shkruar Rita.

Të shtunën, prive.al, portal i Klan Kosovës raporti se lidhja disavjeçare ndërmjet Albinit dhe Ritës kishte marrë fund.

Albini dhe Rita (norvegjeze) e kanë një vajzë të vogël me emrin Lea. /Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...