Published On: 22 Janar, 2016

Reagon Geci: Është shumë me rëndësi ky 8 milionshi për mua dhe familjen time nëse është e vertëtë!

Në një postim në rrjetin social facebook Gani Geci reagon ndaj shkrimit të publikuar sot edhe në portalin tonë shqiptari.eu, ku tregohet një shifër kogja e madhe e humbur nga Bujar Bukoshi dhe vëllau të Hashim Thaçit.

Ndër të tjera Gani Geci shkruan:

Ky 500 milonshi i Bujar Bukoshit po me duket pak i egzagjeruar por kjo qeshtje lehtë mund te verrtetohet sepse gjdo transfer nga nji llogari ne nji logari tjeter mund te verrtetohet nga baka qendrore ne Gjermani.

Por ky zbulim se Gani Thaqi ka pas 8 milion DM ështe shumë me rendesi dhe për mua dhe familjen time sepse kto para te dedikuara për UÇK -en e kan ni bisht te madh mbrapa ,në një te ardhme do ti mbetet Gani Thaqit ,Hashim Thaqit dhe Haxhi Thaqit me e sqarua besoj se kta e din se për çka po flasë.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Robert thotë:

    Po le mos fol ti o hajduk i ….. ti behxjet pacollit ja vjedhe miljonat e kishe po foli shuj e ri ne ode qaty o …. se nuk ka ma vjedhc se ti po shyqyr zoti nuk je ferku me mu e vllaznin e mi se tibkishum fshi hashuret po je shum i lig o ….

    Përgjigjiuni
    Pelqej(3) Nuk Pelqej(8)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...