Published On: 27 Shkurt, 2016

Reagon ashpër mbesa e kolonel Ahmet Krasniqit: Bac, “shokët” e tu sot e bënë punën m…!

Mbesa e kolonel Ahmet Krasniqit, Arta Krasniqi ka reaguar ashper ndaj votimit= zgjedhjes se Hashim Thaçit president te vendit Ajo ka reaguar sidomos ndaj votimit te deputeteve te LDK-se, te cilet i ka akuzuar se te cilet ajo i ka quajtur “shoket e tu” pra te kolonel Ahmet Krasniqit.

Ajo reagimin e saj e ka ilustruar me nje foto prane varrit te kolonel Ahmet Krasniqit.

Ja postimi i Arta Krasniqit, mbeses se kolonel Krasniqit ne Facebook.

Bac …. Desha të të them dicka por sedi se si të filloj por ndihem e turpruar ….
Bac ,Sot e ban m**
Bac ata që të vran dhe kta që të qan dje dhe sot me gjithe vullnetin dhe me gjithë dëshiren e tyre sollen ata që të vran pas shpine në krye të shtetit ,po po në krye të shtetit Bac … i dhuruan edhe Lule ,u kapen dhe u përqafauan ????????????
******
Bac të vran shumë her por ky është më i rënd se të erdhi nga ata që kurr nuk e prite….
********
E di që edhe ti si ne nuk ke rahati je i thyer dhe rrutullohesh në varrin tënd ,nuk pushon i qet dhe je i dëshpruar ,qan si ne …… më vjen keq Bac ,Bac më vjen keq që ne besuam shumë në “shokt “e tu ata që na premtuan zbardhjen e vrasjve edhe i votuam ,po po i votuam ne Bac, kurse ata sot shkelen mbi gjakun tuaj dhe shumë të tjerve ,Bac …
Na fal, të lutem na fal Bac ????

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...