Published On: 3 Shtator, 2016

Reagimi zyrtar i luftëtarëve të Koshares për demarkacionin: Deputetë mbrojeni kufirin

SHOQATA E VETERANËVE TË LUFTES SË KOSHARËS “BRIGADA 138 – AGIM RAMADANI “ Prishtinë, KOSOVË

Zyra: SHVL-“ BRIGADA 138 – AGIM RAMADANI”

 

K O M U N I K A T Ë

 

Ne bashkëluftetarët dhe deshmorë, që sot prehen në tokën tonë, e që u rreshtuam si gur i parë i kufirit të shtetit të Kosovës: I ftojmë deputetët e Kuvendit të Republikës së Kosovës, të ngrihen në nivelin e përgjegjësisë kushtetuese dhe me dinjitet e përgjegjësi juridike e morale ta mbrojnë shtetësinē dhe shtetin e Kosovës, vijëzuar me gjakun, mundin dhe sakrificen tonë nëpër shekuj.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...