Kosova

Reagimi i parë i Mergim Lushtakut për lirimin e babait

Mërgim Lushtaku duket se i është gëzuar tej mase lajmit se babai i tij Sami Lushtaku është liruar nga të gjitha akuzat për krime lufte.

“Urime Drenicë, urime Kosovë! Lufta çlirimtare ka qenë dhe mbetet luftë e drejtë dhe e pastër.”, ka shkruar ai shkurt përmbi fotografisë ku shihet emblem e UÇK-së.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *