Published On: 7 Janar, 2016

Reagimi i Jennifer Lopez, kur dëgjoi Linda Halimin në ”American Idol”

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi, është njëra ndër të cilat së fundmi u bë pjesë e konkursit ”American Idol” e që konkuroi në talent show-in amerikan ku pjesë e jurisë ishte edhe ylli i njohur botërisht Jennifer Lopez.

Ndërkaq paraqitja e mahnitshme e Lindës, në këtë eveniment, e la pa fjalë të famshmen Lopezz, ku e cila nuk kurseu edhe disa fjalë nga habia teksa dëgjoi zërin e shqiptares Linda Halimi.

Jennifer Lopez, dhe dy anëtarët e tjerë të jurisë e komentuan zërin e këngëtares shqiptare si një vajzë me zë të fuqishëm.

Por ja edhe një herë reagimi në fotografi i Jennifer Lopez, teksa Linda Halimi po performonte këngën ‘’It’s a man’s world’’, transmeton Klan Kosova.

fdgfgfg

Jennifer Lopez

Heavy

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...