Published On: 31 Janar, 2016

Reagimi i Edi Ramës kur Ermal Mamaqi ia publikon fotot nudo (Video)

Kryeministri i Shqipëris, Edi Rama, ishte i ftuar në emisionin ‘6 Ditë pa Ermalin’, i cili u transmetua të premten në orët e mbrëmjes.

Aktori, Ermal Mamaqi, gjatë emisionit i publikojë kryeministrit shqiptar një foto nudo dhe tentoi në mënyrë satirike ta mbuloj atë.

Ndërsa, Edi Rama insistonte të publikohej e tëra, duke i thënë “mos ki turp, është normale”.  Për më shumë shikoni videon nga minuta e 27-të.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...