Published On: 17 Gusht, 2016

Raportet ndërkombëtare shpallin Shqipërinë “Kanabistan”

Sa më shumë detaje që zbardhen nga raporti i shërbimeve sekrete italiane dhe ato gjermane, për gjendjen e kultivimit të drogës Kanabis Sativa në vendin tonë, aq më shumë vërtetohet se e gjitha kjo që po ndodh në vendin tonë është e mirë organizuar dhe nën kujdestarinë e strukturave të rëndësishme të shtetit, posaçërisht policisë.

Situata është bërë aq shumë alarmante, saqë përveç shërbimeve inteligjente italiane dhe gjermane, në lojë janë futur edhe ato amerikane.

Lidhur me kete situate ka reaguar edhe ish kryeministri Sali Berisha, i cili nder te tjera shkruan se, Raportet nderkombetare shpallin Shqiperine “Kanabistan”, percjell Opozita.com/

Postimi i plote i Berishes:

1500 fishohet siperfaqja e droges ne Shqiperi!

Raportet nderkombetare shpallin Shqiperine “Kanabistan”!!

Te dadhur miq, sipas raporteve nderkombetare tronditese, Shqiperia nga treqind hektare kanabis te mbjellur ne vitin 2013 ne Lazarat, sot ka te mbjellur nje siperfaqe 1500 here me te madhe apo 15.8% te te gjithe siperfaqes se vendit apo ne 4500 km katror. Kjo perben nje katastrofe te vertet kombetare te Edvin Shullazit dhe Saje qorrit, qe do kete nje çmim te jashtezakonshem per kombin shqiptar! sb

Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. fery thotë:

  Gjitha keto pislleqe ne Ballkanin Perendimor , ushqehen dhe ne forma te drejperdrejta ose te terthorta mbeshteten dhe financohen nga qeveria e serbise e cila , mbeshtet dhe nga para te pista financon grupe kriminale dhe firma te fuqishme biznesi ne B dhe H, Mal te Zi , Shqiperi , Maqedoni dhe Kosove .Ne Bullgari dhe Kroaci e Slloveni , qeveria serbe nuk ia doli te ushtroje ndikimin e saje .Tani , ajo e ka lehte ti orjentoje rjedhat politike sipas interesave serbe ne menyre qe te faktorizohet ne arenen ndrkombtare dhe ta merre rolin qe ajo ka deshire ti takoje , ashtu sikur dikur e kishte paraardhesja e saje Jugosllavia kurse , faktori vendim marres nderkombtar kete rol udheheqes ne Ballkan, me cdo kusht done te ia jape Shqiperise.Kete ne nji rast ia kishte thene direkt Znj.Merkel kryeministrit Rama ne Bon..
  Po ciles Shqiperi se ..?
  Kesaje Shqiperie te kanabisit sigurisht se joooo…!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...