Published On: 31 Gusht, 2016

Ramushi: Thaçi, Isa, Kadria shpirtra të shitur e të prishtë mos të guxojnë me shit Rugovën e Kosovën! – Video

Sa më afër ditës së votimit për demarkacionin me Malin e Zi, aq më i madh është mllefi i Ramush Haradinajt ndaj liderëve shtetërorë të vendit.

Sipas raportimit të KTV-së, në konferencën e përbashkët me Nismën për Kosovën, liderët shtetërorë ai i ka quajtur shpirtra të shitur. Sipas AAK-së dhe Nismës, mënyra e fshehtë e votimit të demarkacionit është kontrabandim.

Ndryshe, AAK-ja dhe Nisma për Kosovën kanë thënë se kundërshtimin e tyre për demarkacionin do të shprehin vetëm në Kuvend, por jo edhe në protestën e organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...