Published On: 24 Gusht, 2017

Ramushi ende e ëndërron postin e kryeministrit!

 • Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN, Ramush Haradinaj ka thënë se së shpejti do t’i kenë rezultatet e pritura.

“Ne kemi paralajmëruar se do të mund të jemi gati për këtë seancë ju kemi kërkuar kohë për konstituimin e kuvendit dhe formimin e qeverisë”, ka thënë Haradinaj.

Ai ka theksuar se i siguron qytetarët se së shpejti do të dalin me rezultatet e pritura dhe nuk do të humbin shumë kohë.

A 5
Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Mal Uka says:

  Ramush rrena Sikur te kishe rrejte para nja tremi vitesh rrenat
  tueja nuk ishin regjistrue se pse atehere nuk ka pase mjete Por sot
  Se dij pse gazetaret nuk po ti qesin fjalet tuaja ! Gjate kohes se
  votimeve Para 11 qeshorit , menjehere pas votimit Kur shpreheshe se
  Qeverine pa u bere java pase qertifikimit te rezulltateve do ta formoj!
  Sa rrenat tjera I kam numrat veq po pres me i shtue !
  I lypt dy ore per konsulltime si tpa ftyre me ate Nusen emnin enver
  qe ska sen burri ne trup bile …… Sot pranoj si ka numrat Po
  Me cilat ligje , me cilat rregulla te afrikes mundeni ju te thirreni
  se paskni drejt te shtyhet seanca konstituive deri sa ju ti bleni votat
  A e shef Ramush Debili deri ku shkon poshtersija e juaj Shtetin
  qe e formoni ju me Pangjuk bythpamuk Duhet me ia shti flaken se
  Nuk i duhet njerzimit e Hiq shiptarve Ju jeni pasqyra e poshtersise
  se Idijotve Politik !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...