Published On: 3 Gusht, 2017

Ramush Haradinaj presion Teuta Rugovës, pak çaste më parë takon atë

I nominuari për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-NISMA, Ramush Haradinaj dhe deputetja e LDK-AKR, Teuta Rugova kanë zhvilluar para pak çastesh një takim në njërin prej restoranteve të kryeqytetit.

Burimet e Indeksonline kanë treguar se takimi nuk ka zgjatur edhe shumë por në të kanë qëndruar vetëm Haradinaj dhe Rugova.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...