Published On: 3 Gusht, 2017

Ramush Haradinaj përfundon takimin me Teuta Rugovën, mbërrin në Kuvend (Foto)

  • I nominuari për keryeministër nga koaliconi PAN, Ramush Haradinaj pas dy pauzave ka mbërritur në hollin e Kuvendit.

Ndërkohë që mediat kanë raportuar se para se të mbërrijë në seancë Haradinaj ka zhvilluar një takim me deputeteën e LDK-së, Teuta Rugovën.

Ndërsa Teuta Rugova ndodhet jashtë Kuvendit të Kosovës.

Haradinaj dhe depuetët e PAN vazhdimisht kanë deklaruar se i kanë votat për formimin e qeverisë./Express.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...