Published On: 2 Shtator, 2016

Ramush Haradinaj nga e marta fillon fushatën parazgjedhore?

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, nga java e ardhshme fillon serinë e takimeve me qytetarë, për të bashkëbiseduar për zhvillimet e fundit në vend.

Në serinë e këtyre takime, përmes një njoftimi për media, theksohet se takimi i pari do të realizohet këtë të martë më 6 shtator, në ora 17:00 në Kaçanik, me kërkesë të anëtarëve dhe simpatizantëve të AAK-së atje, por edhe e qytetarëve apartiakë.

Qytetarët duhet të jenë pjesë aktive e vendimmarrjes në vend, dhe këto takime, ndër të tjera, e kanë edhe këtë qëllim se si të krijohet kjo frymë.

Nuk dihet nëse kjo mund të jetë sinjal i një fillimi të fushatës parazgjedhore. /Telegrafi/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Mal uka thotë:

  Separi Ti Ramush bashk me ata rreth teje qe kini patur pushtet
  dhe shprehe shume vullnet per pushtet Duhesh te deklarohesh qe nuk
  pranon te jesh i zgjdhur dhe nuk pranon asnje post Pernryshe nuk
  ka kurrfar Ndryshimi Si Isa Si Hashimi Si Ramushi jeni Krejt
  korrupca ,rrenca , mashtrues, manipulues , besa edhe do pune te pa ndriquara me gjyq e me ligj Pra qytetaret Aty ku jeni ju Zallogat
  qe 17 vite e permledhniu shulin e kosoves dhe degjeneroni gjithcka
  qe eshte shqipetare Nuk kini vota Vani bythen Kosova kerkon te lirohetprej komandantve e politikanve te luftes Hup bre dabidyz !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...