Published On: 18 Shtator, 2016

Ramush Haradinaj në një dasëm i këndon Bashkimit Kombëtar (Video)

Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj, ka qenë mysafirë në një dasëm gjatë këtij vikendi.

Haradinaj ka qenë prezentë në dasmen e familjës Duhanit në Luginën e Drinit, ndërsa aty ai ka provuar edhe të këndojë këngë patriotike, shkruan Magazina.aL.

Bashkë me këngëtarët dhe instrumentistët tjerë, Hradinaj ka kënduar këngën patriotike “Koha i ka ardhë, shqiptart m’u bashku”.

Në videon e siguruar nga Magazina.al, shihet se si Haradinaj  këndon me zemër këtë këngë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...