Published On: 24 Prill, 2017

Ramos tregon nëse kishte qëllim ta lëndonte Messin

Sergio Ramos insiston se nuk kishte qëllim që të lëndonte Leo Messin

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos u ndëshkua me karton të kuq, në El Clasicon e mbrëmshme ndaj Barcelonës, pas një ndërhyrje në Leo Messin.

Ramos insiston se ndërhyrja e tij ishte në top dhe nuk kishte qëllim lëndimin e Messit.

“Kartoni i kuq ishte i tepërt. Kurrë nuk kam pasur qëllim që të lëndoi dikë”, tha Ramos.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...