Published On: 27 Shkurt, 2016

Ramos i komenton fjalët e Ronaldos

  • Pas deklaratës së Cristiano Ronaldos, ku ka thënë se po të ishin bashkëlojtarët e tij në nivel me atë, Real Madridi do të fitonin ndaj Atleticos.

Për fjalët e portugezit foli edhe kapiteni i Los Blancos, Sergio Ramos, i cili i përpoq t’ia shpjegon gazetarëve se në realitet CR7 nuk mendon ashtu.

“Secili është i lirë të thotë çdo gjë që dëshiron. Unë jam krenar për të gjithë bashkëlojtarët e mi dhe mendoj se edhe Cris mendon si unë”.

“Si kapiten, jam krenarë për kolegët e mi. Unë e njoh shumë mirë Ronaldon dhe ndoshta ai nuk është shprehur në mënyrën më të mirë”.

“Ai nuk mendon ashtu, është shprehur keq. Pasi në realitet kurrë nuk i kam dëgjuar ato fjalë nga goja e tij”, ka thënë Ramos pas ndeshjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...