Published On: 31 Maj, 2017

Ramos gati për finale, i dërgon mesazh të fuqishëm Buffonit me këtë gol të magjishëm (Video)

Jemi pak ditë larg finales së Ligës së Kampionëve mes Real Madridit dhe Juventusit.

Los Blancos po vazhdojnë me stërvitjet e tyre ditore, por nga përgatitja e fundit ka rënë në sy goli i Sergio Ramos.

Mbrojtësi spanjoll ka shënuar një gol fantastik që rrallë herë shikohet edhe në stërvitje.

Kapiteni i Realit shpesh herë din të shënon gola edhe pse jo të tillë, gjithsesi portieri i Zonjës së Vjetër, Gianluigi Buffon duket te tregohet i vëmendshëm kur topi është në drejtim të Ramos, transmeton Telegrafi.

Mbrojtësi spanjoll ka shënuar një gol fantastik që rrallë herë shikohet edhe në stërvitje.

 

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...