Published On: 10 Korrik, 2017

Ramos a je normal? (Video)

  • Sergio Ramos ka treguar se është shumë i zoti edhe në basketboll

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos duket se nuk është i zoti vetëm në futboll, por edhe në basketboll.

Ai këtë e ka treguar gjatë ushtrimeve në shtëpinë e tij, ku ka shënuar nga një largësi shumë e madhe. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...