Published On: 6 Nëntor, 2016

Ramiz Kelmendi: Nga figurë komike gjatë verës, në Zëvendëskryeministër (Video)

Emisioni “Zona Express” sonte ka transmetuar dokumentarin “Fondi i ri i Isa Mustafës”, ku trajtohet mundësia e prishjes së koalicionit aktual PDK-LDK dhe shkuarja e vendit në zgjedhje të shpejta parlamentare e lokale.

Në këtë dokumentar jepet një përshkrim për ngjitjen e Ramiz Kelmendit në postin e Zëvendëskryeministrit të Kosovës.

Por, pse e emëruan atë në këtë post?

Shikojeni videon e mëposhtme.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...