Published On: 11 Korrik, 2016

Ramës i ikën një tjetër deputet, ja kush është

Deputeti i qarkut Gjirokster Vladimr Kosta, ka dhene doreheqjen nga gripi parlamentar i PS-se.

Burime zyrtare i thane citynews, se Kosta eshte larguar dhe per kete ai ka bere nje leter te gjate te cilen e ka nisur tek koleget deputete socialiste.

Ai njihet si nje nga miqte e ngushte te ish-deputetit Koco Kokedhima, por me pare ai ka pasur perplasje edhe me Ministrin e Financave, Arben Ahmetaj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...