Published On: 11 Shkurt, 2016

Ramës i bashkohet edhe një shqiptar te skuadra gjermane

  • Valdet Rama nuk është më shqiptari i vetëm në Munich 1860.

Atij prej disa ditësh i është bashkuar një talent nga vendlindja e tij, Kosova.

Është ky Lirim Kelmendi, që ka kaluar nga skuadra e të rinjve.

“Ai është qendër mbrojtës me shumë talent, që luan edhe në krah të mbrojtjes”, thekson Rama për gazetaolle.com.

Kelmendi është 20-vjeçar dhe e ardhmja e tij mund të jetë Kosova ose Shqipëria.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...