Kulturë Lajmi Levizes

Rambo ia ngjiti kepës, e Kadrushi rrepes

Lirim Gashi

Me m’pas thon dikush para katër javesh Ramushi dhe Kadrushi janë shokë, i kisha thon shko vizitoje naj psikiater oj lop edhe hup pi ktuhit e mos m’kop se vec byk paske n’kokë. Mirëpo cka spo bojke vaki, jo gjithmonë ni plus ni po bojshin dy se po ju ngjitke i treti si miu rrepes mas bythes së Zyrafetes . Luli i shkret e kish pa qe s’po mun vet me nxerr rrepen dhe i kish thirr Rambon dhe Celikun ne ndihmë. E kta dy t’shkretit prej entuziazmit i ishin afru kogja orgazmit, dhe në vend se m’ia ngjit rrepes ia kishin ngjit kepes. Kur e kuptoi Rambo që Luli nuk i kishte thirr vetëm për me nxerr rrepen por në rast deështimi edhe me’ia fut kepen i kishin ra ndërmend fjalët e Burdushit: : O Rambo trimi në një mafia shtet si ky i yni, njeriu edhr nëse është si Ti me shumë afinitete dhe i përsosur, po nuk iu bashkua Klanit Pronti do të bëjnë gjithçka për ta fundosur. Dhe derisa po mendonte Rambo për kuptimin e fjalës ,, i përsosur ,, e kapi uria për sos të shpagetit dhe iu kujtua se miut nuk i intereson gjithmonë rrepa por nganjëherë edhe bytha e Zyrafetit. Dhe derisa po e shijonte sosin e shpagetit e të tjerët votat i ra ndërmend që në Kosovën e vitit 2017 nuk votohet me kokrra të misrit, e nëse kapesh për vallen e djallit mund t’a harrosh postin e Kryeministrit. Tphuuu pismilet i mallkuar si nuk pate asnjëherë mëshirë për mua i murmuruan nga vetë-keqëardhja dhëmbët Rambos dhe filloi t’i dridhej buza dhe mjekrra!!! Vetëm mua mund t’më ndodhë kjo vaki, që t’ia ngjes rrepes e të shkulet kepa ??? Bebzat iu terruan nga mllefi e zemrimi dhe pa një pa dy e mori në telefon Lulin: Rambo: Kadrush ku janë votat ? Kadrushi : Kuku bre, i paskan honger shotat! Rambo: S’po m’intereson, preji shotat, nxirri votat !!! (Satirë) /SHQIPTARI.eu

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *