Published On: 23 Gusht, 2016

Ramadan Hoti nga PDK, rehaton djalin në Postë: Falënderoj Zotin për të mirat që na ka jep çdo ditë (Foto)

Kryetari i Degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Has, i cili njëherit është edhe nënkryetar i Komunës ë Gjakovës, Ramadan Hoti ka rehatuar djalin e tij në Postën e Kosovës. Kështu ka mësuar Gazeta Blic nga burime brenda PDK-së.

Sipas burimeve të Gazetës Blic, djali i Hotit, Valdrini tash e sa muaj është punësuar në këtë kompani publike, në qytetin e Prizrenit.

Është edhe vetë Valdrin Hoti, ai i cili përmes një statusi në profilin e tij në Facebook që ka konfirmuar punësimin në Postën e Kosovës.

“Sot fillova punën në Postën e  Kosovës. Është nder dhe privilegj të jem pjesë e kësaj kompanie. Falënderoj Zotin për të mirat që na ka jep çdo ditë dhe që na mundëson të arrijmë synimet tona në jetë”, ka shkruar në profilin e tij në Facebook, i biri i nënkryetarit të Komunës së Gjakovës.

Ndërkaq, i kontaktuar nga Gazeta Blic, Valdrin Hoti nuk ka komentuar rreth kësaj çështjeje. Ai me të marrë vesh temën, nuk ka dashur që të flas, pa kthyer asnjë përgjigje.

Gazeta Blic e ka pyetur nëse e ka përfunduar fakultetin, mirëpo ai nuk është përgjigjur as në këtë pyetje.

Për më shumë shikojeni statusin e Valdrin Hotit, ku konfirmon se ka nisur punën në Postën e Kosovës.

14089617_872817769485492_942362339_n

14054681_872817776152158_101790080_n

13938525_890773141028362_4511081382369603328_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...