Published On: 17 Korrik, 2017

Rama zgjohet me mendjen në Fier

Kryeministri është zgjuar sot me mendjen nga qyteti i Fierit.

Për t’u uruar mirëmëngjesin, mbështetësve të tij në Fb, ai ka zgjedhur sot qytetin e Fierit: “Ju uroj një ditë të mbarë me këtë pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier”, shkruan ai duke publikuar videon publicitare.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...