Published On: 19 Qershor, 2016

Rama uron Kombëtaren

Kryeministri Edi Rama ka uruar kombëtaren shqiptare për fitoren e arritur ndaj skuadrës së Rumanisë për Europain.

Rama ka postuar disa foto në Facebook nga momentet e festimit të lojtarëve të kombëtares.

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Rumanisë përfundoi 1:0.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...